Ankara Sur Çelik Kapı Kilit Tamiri Özel Servisi

çukurambar sur çelik kapı tamiri servisi logo Sur Çelik Kapı Tamiri Ankara

Ankara Sur çelik kapı kilit tamiri servisi ankara profesyonel servis, uzman kadromuzla hizmetinizde.

ankara sur çelik kapı tamiri ankara sur kapı tamiri

Çelik kapı firmaları arasında ARGE çalışmalarına ara vermeden devam etmekte olan sur çelik kapılar için çilingir servisi sağlamaktayız. Sur kapı  1930 yılında kurulmuş demir işleriyle bu işe başlamış bir firmadır. 2005 yılında sur kapının çelik kapıları uluslararası güvenlik ekolü Chiltern Institue tarafından onaylanmıştır. Sur Çelik kapı Türkiye’nin ilk hırsızlığa dayanıklılık testi yaptıran firmadır.  Yine sur çelik kapı yangına karşı dayanıklılık sertifikasına sahiptir.  o yıllardan bu yıla kadar sur çelik kapı hız kesmeden üretmeye ve büyümeye devam etmiştir bugün isse sur çelik kapılar güvenlikli ve kaliteli olarak satıştadır. Sur Çelik kapılar isteğiniz renge göre bulabiliyor olmak estetiği ön plana çıkarmaktadır.

Ankara Sur Çelik Kapı Tamiri Bakımı kilit değişimi Servisi

Firmamız Sur çelik kapı çilingiri güvenle arayabilirsiniz. Çelik kapılarda sıkça karşılaştığımız problemler ve çözümleri aşağıda listelenmiştir;

Çelik kapım çekince kapanmıyor çok sert çekmem gerekiyor bu arıza tipinde kilit yayı üzerinde çapak oluşmuş demektir. Cevizlidere Sur Çelik Kapı Tamirinde bu sorunu çözebilirsiniz. Kilit Arıza durumunda bizi arayabilirsiniz.

Çelik kapı da boşluk var kapı güvenliği için çok önemli bir durumdur Sur Çelik Kapı Tamiri KİLİT Servisi Ankara’yı arayınız gerekli servisi sağlamaktayız.

Sur Çelik Kapı Tamiri Keçiören Ankara

Çelik Kapı kolu sallanıyor, ses yapıyor, gürültülü kapanıyor,  çelik kapınızın bakım zamanı gelmiş demektir. Çelik kapılar ve ahşap kapıların içleri boş olduğu için kilidi muhafaza edemezler bu sebeple kilit zamanla kir, toz, nem faktörleri ile paslanma yapmaktadır. Bunun önüne geçilmesi için çelik kapınızın zaman zaman bakıma ihtiyacı vardır. Sur Çelik Kapı Kolu Tamiri arayarak çelik kapı kolu, ses yalıtımının tamirini sağlayınız ve düzenli periyotlarla çelik kapılarınızın bakımını yaptırınız.

Ankara Sur Çelik Kapı Tamiri Tamir Bakım Onarım Kilit Çeşitleri

Kilit bölgesinin boyası attı Anahtarlığınızda bulunan maskotu değiştiriniz.

Çelik kapımın altı sürtüyor Çelik kapılarınızın montaj sonra zamanla kapınız sarkma yapar. Sur Çelik Kapı Tamiri Yıldız Ankara bu sorunu kısa sürede çözmektedir.

Çelik kapımın anahtarında sorun var anahtar açmıyor bu durumda kilitte sorun olabilir. Sur Kapı Kilit Tamirini arayarak gerekli bilgileri alınız.

Çelik kapı kolunda sorun var kapı kolu içeriden kapıyı açmıyor çelik kapı kolu içerisinde dört köşe demir vardır bu demirde bir arıza olabilir. Sur Kapı Tamiri Ankara’yı arayarak kapınızı kontrol ettiriniz.

Çelik kapımın kilitlerini açtım ama kapı açılmıyor kapınızın filitlleri yerinden oynamış demektir. Bir başka ihtimal ise kapı genleşmiş demektir. Sur Çelik Kapı Tamiri Oran Ankara bu tür arızalar için tamir servisi vermektedir.

Çelik kapım içeriye rüzgar alıyor Yine fitillerde arıza vardır veya kapınızda boşluk vardır.

Çelik kapımın kelepçeleri tutmuyor Sur Çelik Kapı Tamiri Ankara’yı arayarak bilgi alabilirsiniz.

Çelik kapımın anahtarı eğildi öncelikle kesinlikle eğilmiş olan anahtarı kullanmayın kilide zarar vermektedir. Eğer anahtarınızın yedeği varsa onu kullanınız yoksa Sur Çelik kapı kilit olarak sur kapı anahtar kopyalama, çelik kapı anahtar kopyalama hizmeti sağlamaktadır.

Çelik Kapımın Seramikleri kırıldı açık kaldı büyük ihtimalle kapınızı yeni değiştiridiğiniz için eski kapınız ile yeni kapınız arasında boy farkı vardır. Sur çelik Kapı Tamirini arayarak gerekli servisi sağlayabilirsiniz.

Çelik kapımın pervazları eski izini kapatmadı bu imalatçınızın hatasıdır. Sur kapı tamiri Çankaya Ankara da böyle sorunlar yaşamazsınız.

Sur Çelik Kapı Tamiri olarak kapı ayarı, kilit değişimi, çelik kapı göbek değişimi, çilingir servisi gibi bir çok servis sağlamaktayız.

Ankara Cam Kapı Tamiri

Sur cam kapı tamiri de yapmaktayız cam kapılarınız da genellikle 4 farklı tipte arızalar meydana gelmektedir. Cam kapılar hassas mekanizmaya sahip kapılardır.  Bu arızalar aşağıdaki gibidir.

Kapı Motoru Arızası : Cam kapı motorunun bir diğer adı cam kapı hidroliğidir. Cam kapı motorunun zamanla yıpranması ve süresinin dolması olası bir durumdur. Cam kapı motorunuz arıza yaptığında eski kapı motrunuz ile yeni alacağınız cam kapı motoru aynı marka ve model olmalıdır aksi takdirde paranız boşa gitmiş olacaktır. Çünkü cam kapı motorunu takacağınız yer ona göre ayarlanmıştır.

Menteşe Arızası : En çok arıza ile karşılaşılan yer menteşe arızasıdır. Bu arızalar kapınızın rahat açılıp kapanmasını engellemektedir.  Eğer menteşeler değişmez ise kapınız kırılarak çok daha büyük bir maddi kayıba yol açabilir.

Cam kapı Fitili : Cam kapılarınızın yalıtım malzemesidir. Eğer kapınız rüzgar alıyor ise cam kapı fitilinin değiştirilmesi gerekmektedir.

Sur cam kapı tamiri olarak Kilit Değişimi, pompa değişimi, menteşe değişimi,  kol değişimi ve kapı ayarı hizmetimiz mevcuttur.

Sur Çelik kapı ürünleri : Acem 29, adonıs 20, alinda c34, alya c33, anjelin me31, apollon a01,  aura me18, birim me34, black&white c35, carved me35, compact co1000 bu marka kapılara ve daha bir çok model için çilingir hizmeti sağlamaktayız. Sur kapı anahtar kopyalama, anahtar yedekleme hizmetimiz vardır.

Firmamız 7/24 acil çilingir servisi ile hizmetinizdedir. Daha fazla bilgi için firmamız ile iletişime geçiniz.

Sur Kapı Tamir Kilit Servisi Çukurambar

Ankara Sur Çelik Kapı Tamiri Çukurambar  her türlü kilit montaj ve açma işlemlerinin yanı sıra uzman ekibimizle Sur Çelik Kapı Çukurambar Servisinde siz değerli müşterilerimizin kapı sürtmeleri, kilit karşılıklarının tutmaması sur çelik kapı kilit ve 14 lü kilit tamirini çukurambarda sur çelik kapı servisi için profesyonel ekibimizle hizmetinize sunuyoruz.

Ankara Sur Çelik Kapı Tamiri olarak aşağıdaki semt ve bölgelere sınırsız hizmet sunmaktayız:

Esat sur çelik kapı tamiri, çankaya sur çelik kapı tamiri, balgat sur çelik kapı tamiri,
Yaşamkent Sur Çelik Kapı Tamiri Servisi,
Çayyolu Sur Çelik Kapı Tamiri Servisi,
Gop Sur Kapı Çelik Kapı Tamiri Servisi,
İncek Sur Çelik Kapı Tamiri Servisi,
Mamak Sur Çelik Kapı Tamiri Servisi,
Oran Sur Çelik Kapı Tamiri Servisi,
Mebusevleri Sur Çelik Kapı Tamiri Servisi,
Bağlıca Sur Çelik Kapı Tamiri Servisi,
Kızılay Sur Çelik Kapı Tamiri özel Servisi,
Etlik Sur Çelik Kapı Tamiri özel Servisi,
Yenimahalle Sur Çelik Kapı Tamiri Servisi,
Etimesgut Sur Çelik Kapı Tamiri Servisi,
Sincan Sur Çelik Kapı Tamiri Servisi,
İvedik Sur Çelik Kapı Tamiri Servisi,
Batıkent Sur Çelik Kapı Tamiri Servisi,
Altındağ Sur Çelik Kapı Tamiri Servisi,
Natoyolu Sur Çelik Kapı Tamiri Servisi,
Büyükesat Sur Çelik Kapı Tamiri Servisi,
Uğur Mumcu Sur Çelik Kapı Tamiri Servisi