Çelik Kapı Uzaktan Kumanda

Ankara Akıllı Kilit Sistemleri - Kablolu ve Kablosuz uzaktan kapı açma

Çelik kapılarınız için uzaktan açma ve kilitleme sistemleri montaj servisi.

Ankara kablolu kablosuz çelik kapı açma kilitleme sistemleri montaj

Uzaktan Kumandalı Kapı Kilidi Ankara

Çelik kapı sistemleriniz için sunulan bu sisteme akıllı kilit sistemi denilmektedir. Akıllı kilit sistemi  kumanda yardımı ile anahtarsız kapınızın açılıp kapanmasını sağlayan bir sistemdir.  Çelik Kapı Uzaktan Kumanda ile anahtar kaybetme derdine son! Tek yapmanız gereken Çelik Kapı Uzaktan Kumanda Çilingiri arayarak bilgi almak ve kapınıza akıllı kilit taktırmak. Sadece evlerde değil aynı zaman da apartman ve iş yerlerinde de kullanıma uygundur. Çelik Kapı Uzaktan Kumanda sistemini akıllı telefonunuzdan  takip etmeniz mümkündür.

SİSTEM ÖZELLİKLERİ

  • Pil kullanımı 4 adet AA boy alkalin pil ile 5000 kez açılıp kapanma.
  • Lityum pilleyse ortalama 1500 açma kapama
  • SDM radyo sinyalleri ile temassız olarak çalışmaktadır. Okuma süresi bir saniye kadar az bir sürededir.
  • Opsiyonel olarak otomatik kilitleme, en fazla 40 kumandalık hafıza, parmak izi okuyucu ünitesi, kablosuz buton ( adaptörlü veya şarjlı)
  • Tüm Silindirli kapılara uygulanabilen bir sistemdir.

Firmamızda sadece Çelik Kapı Uzaktan Kumanda Akıllı kilit montajı olmaz aynı zamanda Çelik Kapı Uzaktan Kumanda tamiri de yapmaktayız eskiyen yıpranan kumandalarınız için kısa süre içerisinde hizmet vermekteyiz.

Ankara anahtarcı pro kilit hizmeti de sunmaktadır. Pro kilit bir güvenlik sistemi değil bir güvenlik önlemidir. Pro kilit iki parçadan oluşmaktadır. Bu parçalardan birincisi pro kilit bir diğeri ise barel koruyucudur. pro kilit kapınızın tornavida,kart gibi ıvır zıvırlar ile açılmasını engeller. Barel koruyucu ise kilit barelini koruyarak barele zarar gelmesini önlemektedir. Pro kilit kurulumu kolay bir sistemdir. Ankara Çilingir Pro kilit kurulum, bakım ve onarım hizmeti sağlamaktadır. Pro kilit hakkında daha fazla bilgi almak için firmamızı arayınız.

Akıllı kilit sistemi için kale kilit, yale kilit, yuma kilit, mul-t-lock, masterlock gibi markaların hemen hemen hepsine hizmet sağlamaktayız. Bir çok markanın özel yetkili servisi olarak bakım onarım ve montaj servisi ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yürüten Ankara Çilingir 7/24 acil çilingir servisi ile hizmetinizdedir. Çelik Kapı Uzaktan Kumanda hakkında daha fazla bilgi ve fiyat bilgisi için firmamız ile iletişime geçiniz.

Çelik kapı uzaktan kontrol ankara