Çukurambar Dortek Çelik Kapı Tamiri

Çukurambar Dortek Kapı Tamiri Dortek Kapı Tamiri

Çukurambar Dortek çelik kapı tamiri servisi olarak 7/24 günün her saati hizmet vermekteyiz.

Çukurambar Dortek Kapı Tamiri Servisi

Dortek yüksek güvenlik bareline ek olarak sunulan ikinci bir barel ile artık çift kat güvendesiniz.

Yüksek güvenlikli kapılarınız için profesyonel…

Dortek çelik kapı Sentry 4 gibi, çift kanat ve çift kilit isteyenler için süper güvenlikli bir kapı modelidir. Bu model ile kendinizi güvende hissedersiniz fakat bazen montaj hatası veya kullanımdan kaynaklanan sorunlar nedeniyle kapınızın ayarı veya kilit sistemi bozulabilir.

Çukurambar Dortek çelik kapı servisi olarak bizler, çukurambarda Dortek çelik kapınızın tamirini profesyonel ekibimizle yapıyoruz.

cukurambar-dortek-celik-kapi-tamiri-servisicukurambar-dortek-celik-kapi-tamiri-servisi-2

Çukurambar Dortek Çelik Kapı Tamiri Bir Tık Uzağınızda…

Dortek kapılardan birçoğu özel güvenlik kartıyla, SMS veya e-posta yoluyla açılan, elektronik ekranlı veya ekransız kilit seçenekleriyle içinizi rahat ettirecek şekilde tasarlanmış yüksek güvenlikli kapılardır.

Dortek çelik kapı tamiri çukurambar yani Ankara Dortek çelik kapı tamiri olarak bizler bu kapıların gerek maliyetlerini düşünerek, gerekse çalışma prensiplerine uygun haraket ederek Çukurambar Dortek Çelik kapı tamiri yapmaktayız. Çukurambar Dortek kapı ayarı yaptırmak için bize ulaşın hemen kapınızın sorununu çözelim.

Dortek Kapı Tamiri

Dortek kapı tamiri olarak bizler 1999 yılından günümüze edindiğimiz tecrübelerle Çukurambar Dortek yetkili servisliğini bakım, kilit montajı, kapı ayarı gibi konularda yapmaktayız.

Dortek kapıların kopyalanamaz anahtarları sayesinde ekstra güvenlikli bir durum yaratılır. İşin doğası gereği, anahtarınızı kaybetmeniz durumunda sadece size özel güvenlik kartınız ile kopyalama işlemi yapılabilir.

Önemli!

Kartınızı kaybetmeyiniz. Aksi durumda kilit sisteminin tamamen değişmesi gerekebilir.

Çukurambar Dortek Imperium Plus kapı tamiri:

Dortek Imperium Plus kapıların platformunda 45mm kalındığında özel lif yapılar kullanılmıştır monoblok dolu olarak üretilen bu kapılar çok sağlamdır. Ayrıca bu kapılar Dortek kartlı, kumandalı, şifreli özel performans kilidi ile sunulmaktadır.

Profesyonel ekibimiz sayesinde anahtarınızı kaybetmeniz halinde Dortek çelik kapınız kilitli durumda dahi olsa Çukurambar Dortek çelik kapı tamiri servisi olarak açma işlemini yapıyoruz, kapınıza orjinal kutulu olmak üzere dilediğiniz yüksek güvenlikli kilidin montajını yapıyoruz. Böylelikle fazla masraftan kaçmakla kalmıyorsunuz kapınızın zarar görmesi ihtimalini de yok etmiş oluyorsunuz.

Her çilingire kapınızı teslim etmeyiniz çünkü bu kapılar sıradan kapılara hiç benzemez!

“Çukurambar Dortek Çelik Kapı Tamiri” için 2 yanıt

Yorumlar kapatıldı.