Batıkent Pimapen Tamiri

Ankara Batıkent bölgesinde profesyonel pimapen(pen) tamiri bakımı onarımı servisi olan firmamız bünyesinde en uygun fiyatlarla hizmet alabilirsiniz.
Batıkent Pimapen(pen) tamiri bakımı onarımı servisi Ankara

Çift açılır pencere ve kapılarınızın arızalarını en uygun maaliyetlerle siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Öncelikli amacımız 1999 yılından günümüze güvenle müşterilerimize zamanında kaliteli hizmet sağlamaktır.

Batıkent Pimapen(PVC) Kapı ve Pencere Tamiri

Ankara Pimapen Tamiri Anahtarcı pimapen kapı tamiri hizmeti vermektedir. Kapılarda farklı tarzda arızlar meydana gelmektedir. Bunlar;

Batıkent Pimapen Pencere Kanatlarının Sarkması: Kanada takılan camların kasaya yük bindirmemesi için ayarlamalar yapılır. Koyulan takozlar zamanla eskiyip yıpranarak boşluk oluşturur ve pencere kanadı açık kalmaktadır.

Ankara Pimapen Menteşe Tamiri:  Pencere ve kapı ağırığı ile zamana bağlı olarak yıpranmalar meydana gelebilir. Kırılan menteşeler çok zorluk çıkarmaktadır.

Kol Tamiri: Pencere kolu zamanla veya kullanıma bağlı olarak kırılabilir. Ankara Anahtarcı kapı,pencere kolu değişimi yapmaktadır.

Batıkent İspanyolet Tamiri: Pencere ve kapıların açılıp kapanmasını sağlamaktadır. Firmamız arızalanmış ispanyoletlerin değişimini yapmaktadır.

Ankara Batıkent Conta,Fitil Değişimi: Kapı ve pencerelerin izolasyonu için gerekli olan parçalardır. Eskiyen ve artık soğuk havayı içeriye veren bir pvcniz varsa conta,fitil değiştirme zamanı gelmiştir.

Batıkent İzolasyon Mastik Silikon: Kapı ve pencerelerin duvarla birleştiği noktalarda yalıtım sağlamak için kullanılan bir malzemedir.

Karşılık Zamak Değişimi:  Pencerelerin kapalı olmasını sağlayan parçalardır. Zamanla yıpranmaya bağlı kırılan bu parçaların değişimini yapmaktayız.

Ankara Pimapen Tamiri Çilingir olarak her marka pimapen ve hemen hemen her model için tamir servisimiz bulunmaktadır. Firmamız orpen, pimapen, rehau, egepen, winsa, fıratpen, enderpen gibi bir çok firmanın özel yetkili servisi olarak hizmet vermekte olan sertifikalı bir çilingir firmasıdır.

Meta:

Batıkent Pimapen İspanyolet Tamiri
Batıkent Pimapen Tamiri
Batıkent Pimapen Tamir Servisi
Batıkent İspanyolet Tamiri
Batıkent Pimapen Kapı Tamiri
Batıkent Pimapen Kol Tamiri
Batıkent PVC Kapı Tamiri
Batıkent Pimapen Menteşe Tamiri
Ankara Batıkent Pimapen Tamiri
Batıkent PVC Pencere Tamiri
Batıkent PVC Tamir Servisi
Batıkent Pimapen Fitil Conta Değişimi
Batıkent Pimapen Kilit Değişimi
Batıkent Pimapen Zamak Değişimi
Batıkent Pimapen Göbek Değişimi

Ankara’nın Batıkent semtinde uzman kadromuzla tek açılır ve çift açılır, volkswagen açılır pen kapılarınız gibi tüm pen çeşitleri için garantili parça değişimi ve uygun fiyatlı servis sunmaktayız.