İncek Dortek Çelik Kapı Tamiri Servisi

İncek Dortek Çelik Kapı Tamiri servisi müşteri ve güvenliği hizmet vermektedir.

incek dortek çelik kapı tamiri servisi

Firmamız sertifikalı bir çilingir firması olup çelik kapı tamiri, çelik kapı ayarı, kilit servisi hizmetleri vermektedir. Oluşabilecek her türlü arıza için servis sağlamaktadır. Dortek çelik kapılar biribiri ile kenetlenerk arkasından duvara monte edilir. Bu güvenlik için önemli bir unsurdur. Dortek Çelik kapılarda monoblok dolu kullanılmaktadır.

İncek Dortek Çelik Kapı Tamiri

Dortek çelik kapı Avrupa Birliği hırsızlara karşı güvenlik sertifikasına sahip tek firmadır. Dortek çelik kapı kilitleme sistemi ile dışarıdan herhangi bir müdahaleyi önleyerek güvenli bir kullanım sağlar. Dortek çelik kapıları istediğiniz özel boyutlarda yapabilmeniz mümkündür. Dortek çelik kapı dierre kapı kilitlerinin kilitlerini kullanmaktadır. Dierre kilit bir İtalyan yapımı olup çift sarmallı yapısı sebebiyle yüksek güvenlik sağlamaktadır. Dierre zırhlı kapılardır teknolojide birlikte kendini sürekli geliştirdiği için farklı bir çok patente sebep olmuştur bazıları aşağıdadır;

İncek dortek çelik kapı tamiri olarak aşağıdaki özelliklerin tamirine bakıyoruz.

  • Mia değiştirilebilir bloklu kilit
  • Anthea çelik kepenk
  • Space sürgülü/Kayar kapı için gizli kilit/kapama sistemi
  • Elettraelektronik
  • (D Kodu) kilidi D-Code

Dotek kapı herhangi bir darbeyle açılmaz, çelik kapı ürünlerinde 180 derece dürbün ,ses ve ısı izolasyonu hatta korku izolasyonu sağlamaktadır.

Monoblok dolu

Ahşap deri levhanın adıdır. Doğada kullanılmayan endüstriyel değeri kalmamış ağaçların levha şekline getirmektedir. Daha sonra bu levhalar metali tutsun diye içine kimyasal bileşenler katılarak kimyasal işlem görür. Dortek çelik kapı her bir kapı üründe farklı levha kullanmaktadır. Dortek Çelik kapılarda kullanılan monoblok dolu tek parça üretim anlamına gelmektedir. Tek parça üretim sayesinde kapılar herhangi bir sembol şekil alabilir istenilirse üç boyutlu rölyef yaptırılabilir. Dortek çelik kapılar darbeye dayanıklı, ısı yalıtımı ve ses yalıtımı olan opsiyonel olarak yangın dayanıklı kapı seçeneği mevcuttur.

İncek Dortek Çelik Kapı Servisi

Çelik kapılar içleri boş olduğu için kendini koruyamazlar zamanla yıpranma yapar ve kilit hasar görür. İncek dortek kilit servisi bu arızaları gidermektedir. Dortek çelik kapı tamiri İncek olarak Çelik kapılarınızı meydana gelebilecek her türlü arıza için kapı tamir servisimiz mevcuttur. Çelik kapılar da Menteşe arızası sık görülen bir arıza olup bu arızanın tamirini yapmaktayız.  Dortek çelik kapı ayarı servisini arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz. Firmamız zor açılan kapı kolları için servis sağlamaktadır.  İncek dortek çelik kapı kolu yapmaktadır. İncek dortek kapı tamiri olarak müşterilerimize 7/24 hizmet vermekteyiz. İncek dortek çelik kapı tamircisi hemen hemen her marka kapı için kapı tamiri servisi sağlamaktadır. İncek Dortek Çelik Kapı Tamiri.

Dortek Cam kapıların kapı hidroliği ve kapı pompası arızaları için firmamızı arayabilirsiniz. Aynı zamanda dortek kapı anahtarlarınızı kart ile kopyalamaktayız. İncek Dortek Çelik Kapı servisi

Dortek Çelik Kapı Modelleri

  • Sparta 8
  • Sparta 9 Sentry 4
  • Bı Elettra
  • Wall Security
  • Imperıum Plus’dır.

Daha fazla bilgi almak ve fiyat bilgisi için İncek Dortek Çelik Kapı Tamiri firmamız ile iletişime geçiniz.