Ankara Çelik Kapı Tamiri Servisi

Ankara Çelik kapı tamiri servisimiz hizmetinizdedir. Profesyonel ekibimizle iletişime geçmeden karar vermeyiniz.

Ankara kale çelik kapı tamiri

100.yıl Çelik Kapı Tamiri olarak çelik kapılarınız için tamir hizmet sunmaktayız çelik kapılarda bir çok çeşit arıza meydana gelebilir. Bu arızaları gidermek için işinin ehli olan bir çilingir firmasından yardım almanızı şiddetle tavsiye etmekteyiz. Beşevler Çelik Kapı Tamiri Kale kilit markasına ait olan kale kapı tamiri, kale kilit değiştirme, kale kilit tamiri, kale göbek ,kale kapı çilingir tamiri hizmetleri sunmaktayız.

Ankara Çelik Kapı Tamiri Servisi

Kale kilit firması uzun yıllardır bu sektörde yerini koruyan bir firma olarak gelişen teknoloji ile birlikte kapı ve kilit pazarına yeterince hakimdir. Bağlıca Çelik Kapı Tamiri kale kilit ürünlerinin satış,montaj ve bakım hizmetlerini sunarak kale kapı için ise kapı tamiri, kale kapı kilit tamiri gibi hizmetler sunmaktadır. Kale kilit ürünleri aşağıdaki gibidir;

 • Silindirler
 • Silindirli Gömme Kilitler
 • Gömme Emniyet Kilitleri
 • Dıştan Takma Tirajlı Kilitler
 • İç Kapı Gömme Kilitleri
 • Özel Kilitler
 • Çelik Kapı Kilitleri
 • Aksesuarlar
 • Sessiz Seri Kilitlerdir.

Beştepe Çelik Kapı Tamiri olarak kale kapı markalı çelik kapılarınız için profesyonel hizmetler sunarak kasaya hasar vermeden kısa süre içerisinde teslim etmekteyiz. Çelik kapınız ister çekili olsun ister ise kilitli hiç fark etmez elemanlarımız kısa süre içerisinde gerekli hizmeti sağlayacaklardır.

Birlik Mahallesi Çelik Kapı Tamiri çelik kapıların içleri boştur bu sebeple kilitler zamanla paslanma yapar bu paslanmanın olmamasını istiyor iseniz çelik kapınıza bakım yaptırmalısınız. Bu bakımları firmamız uygun maliyetler ile yapmaktadır.

Çelik Kapı Tamiri Ankara

Uğur Mumcu Çelik Kapı Tamiri çelik kapılarda görülen arızalar genellikle şunlardır; Çelik kapım çekince kapanmıyor, çelik Kapı kolu sallanıyor, ses yapıyor, gürültülü kapanıyor, çelik kapı da boşluk var, Kilit bölgesinin boyası attı, Çelik kapımın altı sürtüyor, çelik kapımın anahtarında sorun var anahtar açmıyor, kapı kolu içeriden kapıyı açmıyor, çelik kapım içeriye rüzgar alıyor, çelik kapımın kelepçeleri tutmuyor, çelik kapımın anahtarı eğildi, çelik Kapımın Seramikleri kırıldı, çelik kapımın pervazları eski izini kapatmadı bu tür arızaların hepsini Oran Çelik Kapı Tamiri karşılamaktadır.

Ankara Kale Marka Çelik  Kapı Tamiri

Çelik kapılarda menteşe arızası sık görülen arızalardan biridir. Menteşe arızları genellik le kapıların bakımları yapılmadığı zamanda ortaya çıkmaktadır. Kapınızın yere sürtmesine, zor açılıp kapanmasına sebep olamaktadır. Bir diğer arıza ise kapı kolu arızasıdır. Kapı kolu zamanla ve kullanıma bağlı olarak yıpranmış olabilir, çelik kapınızın anahtarı eğrildi ise o anahtarı kullanmamalısınız aksi takdirde kapınızın kilidine zarar verebilirsiniz. Kapı kilitlerinde arızalar meydana gelmiş olabilir bu arızaları gidermek için firmamızı arayabilirsiniz. Kapı kilidinde meydana gelen arızalar çelik kapıları içlerinin boş olmasından kaynaklıdır kilit zamanla paslanma yapar ve kapınız zor kilitlenir, zor açılır paslanan kapı kilidinizi kısa süre içerisinde değiştirmekteyiz. Daha fazla bilgi için Çelik Kapı Kilidi Tamiri Ankara‘yı arayınız.

Çelik Kapı Tamiri Ankara

Çelik Kapı Kilidi Tamiri Ankara’da hizmet vermektedir. Çelik kapılarınızın kilitlerinde oluşabilecek arızalar şunlardır. Kapı kilidinin yuvaya geçmemesi ,çelik kapının kilitlenip açılmaması veya hiç kilitlenmemesi,  üst kilitlerin çalışmaması, kilitlerin çok sert olması, kilit değişimi gibi sebepler olabilir. Keçiören Çelik Kapı Tamiri bütün kilit arızaları için hizmet vermektedir. Tek yapmanız gereken firmamızı arayarak arıza kaydı açtırmanızdır.

Mamak Çelik Kapı Tamirinde arızalı kilitlerin değişitirilmesi, arızaları kilitlerin bakımı, arızalı kilitlerin bakımı, barel değiştirme,merkezi kilit tamiri, monoblok sistem tamiri, çalışmayan kilit tamiri, tam çalışmayan kilit tamiri,kilit rozet değişimi, silindir değişimi, menteşe bakımı, kapı kaldırma, kapı fitilleri tamiri, kapı fitilleri onarımı ve bakımı, multlock yüksek güvenlikli kapı kilitlerinin tamiri, ayarı bozulmuş kale kapı aparman kilitleri tamiri, apartman otomatiği tamiri, kapı hidrolikleri tamiri, kapı amortisör tamiri ve amortisör bakımı, rüzgar, ses ve koku almaması için fitil değişimi, yere sürten çelik kapılar için kapı kesimi ve arızanın giderilmesi gibi hizmetlerimiz mevcuttur.

Kale kapı apartman kapılarında da mevcut olup apartman kapıları için elektronik kapılar vardır. Bu kapılarda zamanla çıkabilecek arızalar için de arıza servisimiz mevcuttur. Kale kapı cam kapı tamiri yapmaktadır. Kale kapı olarak her marka çelik kapılarınızın ve hemen hemen her model için arıza servisi sağlamaktayız. Çelik kapılarınızın zamanla arızalanması çok normal olup kullanıma bağlı olarak bu süre ortalama 5-10 yıl arasındadır. Daha öncede bahsettiğimiz gibi çelik kapıların içi boş olduğu için kilitlerde paslanma meydana gelmektedir. Çelik kapı fitilleri eskiyerek içeriye ses, koku almaktadır. Turan Güneş Çelik Kapı Servisi bu sıkıntıların hepsini çözmekte olup Daha fazla bilgi almak için Ümitköy Çelik Kapı Tamiri Servisini haftanın her günü arayabilir dilerseniz bilgi dilerseniz arıza kaydı bırakmanız mümkündür.

Çelik Kapı Servisi Bazı Teknik Tamir Alanları:

PİMLER VE MENTEŞELER

 • Kapıyı kasayla bir bütün haline getirerek sabitleyen kasa pimleri
 • Üç eksende hareket ederek kapı ayarlarındaki sorunları önleyen menteşeler.
 • Toz, rüzgar, ses ve böcek sirkülasyonunu önleyici;isteğe bağlı hareketli lastik.

DIŞ VE İÇ GÖVDE

 • Yapı ve dekorasyona uyumlu, üstün kalitede ahşap kaplama seçenekleri.
 • 7 cm. kalınlığında, ağır darbelere dayanıklı, çelik gövde.
 • Ses ve ısı yalıtımı dolgusu.

KİLİT SİSTEMİ

 • Hareketli üst mil.
 • Kilitlerin üçlü “Çelik Sürgü Milleri”.
 • Kale Kilit tarafından Çelik Kapıların kilit sistemi için özel üretilen 3 milli, 3 kademeli sürgü.
 • Kaybedilen anahtarların yeniden yapılması ve kilit garantisinden yararlanılması için verilen Kale Güvenlik Kartı
 • Üst düzey güvenlik sağlayan özel silindir.

Daha fazla bilgi ve fiyat bilgisi için Çayyolu Çelik Kapı Servisini arayınız.  Çukurambar Çelik Kapı Tamiri Servisi sertifikalı bir çilingir firması olarak acil çilingir hizmeti ile 7/24 günü her saati bir telefon uzağınızdadır. İncek Çelik Kapı Tamiri olarak kale kapı tamiri, dortek kapı tamiri hizmetleri sunmaktayız. Yaşamkent Çelik Kapı Servisi kaliteli ve güvenli hizmeti ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile yıllardan beri süre gelen bir çalışma içerisindedir. Firmamız da profesyonel elemanlarımız ile Kapı Kilit Servisi hizmeti vermekteyiz. Ayrıca Ankara Kale Kilit ürünlerine servisliğini yaptığımız firmamızın sayfasından ulaşabilirsiniz