Çayyolu Cam Kapı Tamiri Servisi

Çayyolu Ankara

Çayyolu cam kapı tamiri servisi olarak 1999 yılından günümüze edindiğimiz tecrübelerle, profesyonel ekibimizle cam kapınızın markası ne olursa olsun montaj tamir ve bakım işlemlerini yapıyoruz.Çayyolu cam kapı tamiri servisi, çayyolu ankara dorma cam kapı tamiri, birsan cam kapı motoru tamiri

Cam kapılar hassas bir mekanizmaya sahip olup yapımında yüksek hassasiyet gerektiren kapılardır. Cam kapılarda genellikle pompa sisteminde arıza oluşmaktadır. Cam kapıların montajı esnasında yer pompanın alanı kadar oyulup pompa çökmesin diye de altına çimento dökülerek üstüne yapıştırılır. Boşlukları çimento ile doldurarak menteşeler yerleştirilir. Düzenli yapılmayan pompa montajı zamanla aşağıya doğru bükülme yaparak cam kapının yere sürtmesine sebep olmaktadır. Bir ilerisi ise cam kapının kırılmasıdır. Son duruma kalmadan Ankara Cam Kapı Tamirini arayarak kapınızı düzelttirebilirsiniz.  Ankara Çayyolu Cam Kapı Tamiri pompa ayarı yaparak kapınızı yerden kaldırmaktadır.

Çayyolu Kale Cam Kapı İticisi Tamiri

Cam kaplarda 4 farklı arıza çeşidi oluşmaktadır. Bu arızalar; Kapı motoru arızası, kapı kolu arızası, menteşe arızası ve cam tamiridir. Kapı motorunun görevi kapı hızlı açıldığında veya kapandığında çarparak zarar görmesini engellemektir. Kullanıma bağlı olarak bir süre sonra zarar görebilir eğer kapınız rüzgarın etkisi ile bile hareket ediyorsa kapı motorunuz bozulmuştur. Cam Kapı Tamiri Çayyolu Kapı Motoru Arızasını gidermektedir.

Kapı kolu arızası genellikle metal olarak tercih edilen kapı kolları göze hitap etmesi sebebi ve kolay kullanıma uygun olmasından dolayı tercih edilmektedir. Kapı kolunuzun arızalı olduğunu anlamanız çok  basittir. Eğer kapınız açılıp kapanırken zorlanıyorsanız arada bir sıkışmalar meydana geliyor ise kapınızın kolu bozulmuş demektir.  Çayyolu Cam Kapı Tamiri arayarak kapı kolunuzu tamir ettirmeniz mümkündür.

Çayyolu Dorma Cam Kapı Tamiri Servisi

Menteşe Arızası; menteşeler kapının açılıp kapanmasında işlev görür.  Menteşeler genellikle disk veya silindir şeklinde olup uzun süreli kullanımda sıklıkla görülen arızalardan biridir.  Kapınız yavaş açılıyor ise ve sesli bir şekilde açılıyor ise arızalıdır. Çayyolu Kale Cam Kapı Tamiri menteşe arızalarını kısa süre içerisinde gidermektedir.

Çayyolu çilingir her marka cam kapı tamiri yapmaktadır. Çayyolu Dorma Cam Kapı Tamiri Dorma marka cam kapıların her türlü arızalarını gidermekte olup müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar düzenlemektedir. Çayyolu Birsan Cam Kapı Tamiri Birsan marka cam kapıların bakım, onarım ve montaj hizmetlerini sağlamaktadır. Çayyolu Teksan Cam Kapı Tamiri yapmakta olup Teksan marka cam kapılar için tamir servisi sağlamaktadır. Çayyolu Gülsan Cam Kapı Tamiri Gülsan marka kapılar için 7/24 acil çilingir servis hizmeti ve kapı tamiri hizmeti vermekte olup daha fazla bilgi için firmamız ile iletişime geçiniz.

Meta:
Ankara Cam Kapı Tamiri,
Ankara Çayyolu Cam Kapı Tamiri,
Cam Kapı Tamiri Çayyolu,
Çayyolu Cam Kapı Tamiri,
Çayyolu Dorma Cam Kapı Tamiri,
Çayyolu Birsan Cam Kapı Tamiri,
Çayyolu Teksan Cam Kapı Tamiri,
Çayyolu Gürsan Cam Kapı Tamiri