Çankaya Dortek Çelik Kapı Tamiri

Çankaya Dortek Çelik Kapı Tamiri profesyonel Yetkili Servis.

Çankaya Dortek Çelik Kapı Tamiri çankaya Ankara yıldız incek

Dortek çelik kapı tamiri yapmaktayız. Dierre kilit bir İtalyan firmasına ait olup çift sarmallı yapısı nedeni ile sadece dortek çelik kapılarında kullanılan bir kilit markasıdır. Piyasada bulunan yan sanayi dortek- dierre kilitlerinden ve aksesuarlardan uzak durmanızı önermekle beraber orjınal olmayan kilitler bir süre sonra kapıyı bozarak kullanılmaz hale getirebilmektedir.  Diere kapı zırhlı kapılardır. Dierre kapı uzun yıllar kendini geliştirmenin sonucunda bir çok patent almıştır bu patentler;

 • Mia değiştirilebilir bloklu kilit
 • Anthea çelik kepenk
 • Space sürgülü/Kayar kapı için gizli kilit/kapama sistemi
 • Elettraelektronik
 • (D Kodu) kilidi D-Code
 • Gizli Menteşedir.

Dortek çelik kapının diğer kapılardan farklarından biride birbiriyle kenetlenen ve arkasından duvara ankrajla monte edilen bir güvenlik harikası olmasıdır.

Dortek kapılarda Monoblok-dolu teknolojisi kullanılır. Ayrıca çoğu çelik kapılar darbeler ile açılırken dortek çelik kapı Avrupa birliği hırsızlara karşı güvenlik sertifikasına sahip tek kapı unvanı vardır.

Dortek Çelik Kapı Tamiri Çankaya

Dortek çelik kapı kaliteli ve güvenli hizmetin sınırlarını zorlamakta olan bir firmadır.  Ürünlerinde 180 derece dürbün,ses,ısı izolastonu hatta ve hatta koku izolasyonu için süpürgelik,gözetleme sürgüsü, çelik kasa ve kanat sistemi, orijinal anahtarı dışında hiçbir müdahaleye yer vermeyen MIA ve BOSS kilit sistemleri kullanılmaktadır. MIA değiştirilebilir bloklu kilittir.

Monoblok-dolu Sistem

Ahsap levhanın adıdır dortek firması ağaçları itinayla toplayarak endüstriyel değeri kalmamış ağaçları lif levha şekline getirmektedir. Lif levhaları metal tutsun dıye kimyasal ile işlem gördürülür. Ürünlerin her birinde farklı yoğunlukta kullanılmaktadır. Kapılarında reçine, lif ve kimyasallar bulunmaktadır.  Monoblok-dolu tek parça üretim anlamına gelmektedir. Bu sayede herhangi sembol, şekil veya kabartma olarak ve 3 boyutlu bir rölyef olarak işleniyor. Darbelere karşı dayanıklı, ısı yalıtımı, ses yalıtımı mevcuttur. Opsiyonel olarak yangına ve suya dayanıklı kapılarda mevcuttur. Dortek ürünleri çevre dostu malzemelerden yapılmaktadır. Geri dönüşümlüdür.

Dortek çelik kapı kilit tamiri çankaya ankara incek yıldız

 Dortek Çelik Kapı Modelleri

 • Sparta 8
 • Sparta 9 Sentry 4
 • Bı Elettra
 • Wall Security
 • Imperıum Plus’dır.

Çankaya Dortek Çelik Kapı Tamiri

Dikmen Dortek çelik kapı tamiri yapmaktadır. Dortek kapılarınız da oluşabilicek herhangi bir arızada güvenli firmamızı arayabilirsiniz. Çelik kapılarda belli başlı arızalar oluşmaktadır. Bu arızaları önlemek sizin elinizdedir. Çelik kapılara belirli aralıklarla ile bakım yapılması gereklidir. Aksi takdirde kapılarınız zamanla yıpranarak arıza yapmaktadır. Dortek çelik kapılarda anahtar kopyalama işlemini her çilingir yapmamaktadır.

 

Dortek güvenlik sistemleri çok yönlü olduğu için kartlı kopyalama yapılmaktadır ve her çilingir bu kopyalama hizmetini vermemektedir. Ancak  Ankara Dortek Çelik Kapı kasaya hasar vermeden kapı açma, göbek değişimi hizmeti sağlamaktadır. Aynı zamanda Dortek marka çelik kapınızın anahtarını kart ile kopyalamaktadır. Firmamız bir çok bölgeye servis sağlamaktadır bu bölgeler Dortek kapı tamiri çankaya, Esat Dortek çelik kapı tamiri, Gop Dortek Çelik Kapı Tamiri, Kavaklıdere Dortek Çelik Kapı Tamiri, Yıldız Dortek Çelik Kapı Tamiri yapmaktadır.

Daha fazla bilgi için firmamız ile iletişime geçiniz.

Ankara Çelik Kapı Tamiri

Ankara çelik kapı tamiri servisi olarak markası ne olursa olsun tüm çelik kapı modelleriniz için kalıcı profesyonel tamir işlemlerini yapmaktayız.Ankara çelik kapı tamiri falez dortek dierre kale çelik kapı tamiri sur kapı tamiri

Ankara Çelik Kapı birçok çilingir firmasının açmakta zorlandığı bir markadır. Firmamız Ankara Çelik Kapı Kilit Açma hizmeti vermektedir. Kasaya hasar vermeden çelik kapınızın kilidini açarak gerekli işlemleri ( göbek değişimi, kilit değişimi vs. ) yaparak müşterilerimize anahtar teslim çalışmaktayız.

Ankara Çelik Kapı Tamiri

Ankara Çelik Kapı Tamiri yapmakta olup hasarlı çelik kapı kasalarınızı çok kısa süre içerisinde ve uygun maliyet ile tamir edip müşterilerimize teslim etmekteyiz. Çelik kapılar ahşap kapılar gibi olmadığı için kilitleri korumaları mümkün değildir. Kilitler zamanla eskiyerek görevlerini ihmal ederler. İlerleyen zamanlar da sıkıntı olmaması için kilitlerin belirli aralıklar ile bakımını yaptırmak lazım kilit bakımı yaptırılmadığında oluşabilecek pek çok hasar vardır bu hasarları şu şekilde sıralamamız mümkündür. Kilitte zorlanma, kilitte takılma ve kilitte tutukluluk.

Çelik Kapı Tamiri Ankara

Çelik kapılar ağırlık olarak yüksek ölçülerde oldukları için kapı menteşeleri düzenli yağlanmalıdır. Aksi takdirde Kapı kasaya sürtmeye başlar ve kapınız zor kapanır. Yani kapınızı çarparak kapatırsınız. Çelik kasalar için gerekli olan bakımı mutlaka işinde uzman bir çilingir firmasına yaptırmalısınız. Firmamız ekonomik bir firma olarak  Ankara Çelik Kapı bakım, onarım ve kilit montaj hizmetlerini vermektedir.  Çelik kapılarınızı kapıda sarkma olduktan sonra önemsemeden kullamaya devam ederseniz beklemediğiniz bir anda kapıda kalırsınız ve bunun sonucunda doğabilicek maliyet bakım maliyetinden çok daha fazladır.

Profesyonel Ankara Çelik Kapı Kilit Tamiri

Çelik kapılarda olabilecek her türlü sıkıntı için  Ankara Çelik Kapı siz müşterilerimize hizmet sağlamaktadır. Ayrıca yıpranan ve eskiyen paslı görünüme sahip çelik kapı kollarınız için Ankara Çelik Kapı Kolu Tamiri hizmeti vermekteyiz.

Ankara Çelik Kapı Kilit Tamiri yapabilen nadir firmalardan biri olup müşterilerimize Ankara Çelik Kapı Kilidi Tamiri hizmetimiz için garanti sunmaktayız. Bazı zamanlarda çelik kapınızda sıkıntı olmaz ancak yine zamana bağlı olarak anahtarınız kapıyı açmaz böyle durumlarda Ankara Çelik Kapı Göbek Tamiri hizmetimizden ve Ankara Çelik Kapı Barel Tamiri hizmetimizden yararlanmanız mümkündür.

Ankara Çelik Kapı Servisi 7/24 hizmetinizde olup acil çilingir servisi için firmamız ile iletişime geçiniz.

Tamirini Yaptığımız Çelik Kapı Markaları Şöyledir:
 • Ankara Sır kapı tamiri,
 • Ankara çelik kapı tamiri,
 • Ankara Sur çelik kapı tamiri,
 • Ankara Dierre çelik kapı tamiri,
 • Ankara Dortek çelik kapı tamiri,
 • Ankara elit çelik kapı tamiri,
 • Ankara Kale çelik kapı tamiri,
 • Ankara Formet çelik kapı tamiri,
 • Ankara Star çelik kapı tamiri,
 • Ankara Falez çelik kapı tamiri,
 • Ankara Haska çelik kapı tamiri,
 • Ankara Stildoor çelik kapı tamiri,
 • Ankara Feza çelik kapı tamiri,
 • Ankara Deco çelik kapı tamiri

İçerik Metası:

çelik kapı sürtüyor, çelik kapı tamiri ankara

Batıkent Çelik Kapı Tamiri Servisi,
Etimesgut Çelik Kapı Tamiri Servisi,
Sincan Çelik Kapı Tamiri Servisi,
Keçiören Çelik Kapı Tamiri Servisi,
Mamak Çelik Kapı Tamiri Servisi,
Fatih Çelik Kapı Tamiri Servisi,
Bağlıca Çelik Kapı Tamiri Servisi,
İncek Çelik Kapı Tamiri Servisi,
Maltepe Çelik Kapı Tamiri Servisi,
Kalaba Çelik Kapı Tamiri Servisi,
İncirli Çelik Kapı Tamiri Servisi,
İvedik Çelik Kapı Tamiri Servisi,
Ostim Çelik Kapı Tamiri Servisi,
Yenimahalle Çelik Kapı Tamiri Servisi,
Demet Çelik Kapı Tamiri Servisi,
Demetevler Çelik Kapı Tamiri Servisi,
Kızılay Çelik Kapı Tamiri Servisi,
Yükseltepe Çelik Kapı Tamiri Servisi,
Etlik Çelik Kapı Tamiri Servisi,
Şentepe Çelik Kapı Tamiri Servisi,
Gölbaşı Çelik Kapı Tamiri Servisi,
Cebeci Çelik Kapı Tamiri Servisi,
Hoşdere Çelik Kapı Tamiri Servisi,
Ayrancı Çelik Kapı Tamiri Servisi,
Balgat Çelik Kapı Tamiri Servisi