Çankaya Dortek Çelik Kapı Tamiri

Çankaya Dortek Kapı Tamiri Dortek Çelik Kapı Tamiri Çankaya Ankara

Çankaya Dortek Çelik Kapı Tamiri profesyonel Yetkili Servis.

Çankaya Dortek Çelik Kapı Tamiri çankaya Ankara yıldız incek

Dortek çelik kapı tamiri yapmaktayız. Dierre kilit bir İtalyan firmasına ait olup çift sarmallı yapısı nedeni ile sadece dortek çelik kapılarında kullanılan bir kilit markasıdır. Piyasada bulunan yan sanayi dortek- dierre kilitlerinden ve aksesuarlardan uzak durmanızı önermekle beraber orjınal olmayan kilitler bir süre sonra kapıyı bozarak kullanılmaz hale getirebilmektedir.  Diere kapı zırhlı kapılardır. Dierre kapı uzun yıllar kendini geliştirmenin sonucunda bir çok patent almıştır bu patentler;

 • Mia değiştirilebilir bloklu kilit
 • Anthea çelik kepenk
 • Space sürgülü/Kayar kapı için gizli kilit/kapama sistemi
 • Elettraelektronik
 • (D Kodu) kilidi D-Code
 • Gizli Menteşedir.

Dortek çelik kapının diğer kapılardan farklarından biride birbiriyle kenetlenen ve arkasından duvara ankrajla monte edilen bir güvenlik harikası olmasıdır.

Dortek kapılarda Monoblok-dolu teknolojisi kullanılır. Ayrıca çoğu çelik kapılar darbeler ile açılırken dortek çelik kapı Avrupa birliği hırsızlara karşı güvenlik sertifikasına sahip tek kapı unvanı vardır.

Dortek Çelik Kapı Tamiri Çankaya

Dortek çelik kapı kaliteli ve güvenli hizmetin sınırlarını zorlamakta olan bir firmadır.  Ürünlerinde 180 derece dürbün,ses,ısı izolastonu hatta ve hatta koku izolasyonu için süpürgelik,gözetleme sürgüsü, çelik kasa ve kanat sistemi, orijinal anahtarı dışında hiçbir müdahaleye yer vermeyen MIA ve BOSS kilit sistemleri kullanılmaktadır. MIA değiştirilebilir bloklu kilittir.

Monoblok-dolu Sistem

Ahsap levhanın adıdır dortek firması ağaçları itinayla toplayarak endüstriyel değeri kalmamış ağaçları lif levha şekline getirmektedir. Lif levhaları metal tutsun dıye kimyasal ile işlem gördürülür. Ürünlerin her birinde farklı yoğunlukta kullanılmaktadır. Kapılarında reçine, lif ve kimyasallar bulunmaktadır.  Monoblok-dolu tek parça üretim anlamına gelmektedir. Bu sayede herhangi sembol, şekil veya kabartma olarak ve 3 boyutlu bir rölyef olarak işleniyor. Darbelere karşı dayanıklı, ısı yalıtımı, ses yalıtımı mevcuttur. Opsiyonel olarak yangına ve suya dayanıklı kapılarda mevcuttur. Dortek ürünleri çevre dostu malzemelerden yapılmaktadır. Geri dönüşümlüdür.

Dortek çelik kapı kilit tamiri çankaya ankara incek yıldız

 Dortek Çelik Kapı Modelleri

 • Sparta 8
 • Sparta 9 Sentry 4
 • Bı Elettra
 • Wall Security
 • Imperıum Plus’dır.

Çankaya Dortek Çelik Kapı Tamiri

Dikmen Dortek çelik kapı tamiri yapmaktadır. Dortek kapılarınız da oluşabilicek herhangi bir arızada güvenli firmamızı arayabilirsiniz. Çelik kapılarda belli başlı arızalar oluşmaktadır. Bu arızaları önlemek sizin elinizdedir. Çelik kapılara belirli aralıklarla ile bakım yapılması gereklidir. Aksi takdirde kapılarınız zamanla yıpranarak arıza yapmaktadır. Dortek çelik kapılarda anahtar kopyalama işlemini her çilingir yapmamaktadır.

 

Dortek güvenlik sistemleri çok yönlü olduğu için kartlı kopyalama yapılmaktadır ve her çilingir bu kopyalama hizmetini vermemektedir. Ancak  Ankara Dortek Çelik Kapı kasaya hasar vermeden kapı açma, göbek değişimi hizmeti sağlamaktadır. Aynı zamanda Dortek marka çelik kapınızın anahtarını kart ile kopyalamaktadır. Firmamız bir çok bölgeye servis sağlamaktadır bu bölgeler Dortek kapı tamiri çankaya, Esat Dortek çelik kapı tamiri, Gop Dortek Çelik Kapı Tamiri, Kavaklıdere Dortek Çelik Kapı Tamiri, Yıldız Dortek Çelik Kapı Tamiri yapmaktadır.

Daha fazla bilgi için firmamız ile iletişime geçiniz.