Çankaya Dortek Çelik Kapı Tamiri

Çankaya Dortek Çelik Kapı Tamiri profesyonel Yetkili Servis.

Çankaya Dortek Çelik Kapı Tamiri çankaya Ankara yıldız incek

Dortek çelik kapı tamiri yapmaktayız. Dierre kilit bir İtalyan firmasına ait olup çift sarmallı yapısı nedeni ile sadece dortek çelik kapılarında kullanılan bir kilit markasıdır. Piyasada bulunan yan sanayi dortek- dierre kilitlerinden ve aksesuarlardan uzak durmanızı önermekle beraber orjınal olmayan kilitler bir süre sonra kapıyı bozarak kullanılmaz hale getirebilmektedir.  Diere kapı zırhlı kapılardır. Dierre kapı uzun yıllar kendini geliştirmenin sonucunda bir çok patent almıştır bu patentler;

 • Mia değiştirilebilir bloklu kilit
 • Anthea çelik kepenk
 • Space sürgülü/Kayar kapı için gizli kilit/kapama sistemi
 • Elettraelektronik
 • (D Kodu) kilidi D-Code
 • Gizli Menteşedir.

Dortek çelik kapının diğer kapılardan farklarından biride birbiriyle kenetlenen ve arkasından duvara ankrajla monte edilen bir güvenlik harikası olmasıdır.

Dortek kapılarda Monoblok-dolu teknolojisi kullanılır. Ayrıca çoğu çelik kapılar darbeler ile açılırken dortek çelik kapı Avrupa birliği hırsızlara karşı güvenlik sertifikasına sahip tek kapı unvanı vardır.

Dortek Çelik Kapı Tamiri Çankaya

Dortek çelik kapı kaliteli ve güvenli hizmetin sınırlarını zorlamakta olan bir firmadır.  Ürünlerinde 180 derece dürbün,ses,ısı izolastonu hatta ve hatta koku izolasyonu için süpürgelik,gözetleme sürgüsü, çelik kasa ve kanat sistemi, orijinal anahtarı dışında hiçbir müdahaleye yer vermeyen MIA ve BOSS kilit sistemleri kullanılmaktadır. MIA değiştirilebilir bloklu kilittir.

Monoblok-dolu Sistem

Ahsap levhanın adıdır dortek firması ağaçları itinayla toplayarak endüstriyel değeri kalmamış ağaçları lif levha şekline getirmektedir. Lif levhaları metal tutsun dıye kimyasal ile işlem gördürülür. Ürünlerin her birinde farklı yoğunlukta kullanılmaktadır. Kapılarında reçine, lif ve kimyasallar bulunmaktadır.  Monoblok-dolu tek parça üretim anlamına gelmektedir. Bu sayede herhangi sembol, şekil veya kabartma olarak ve 3 boyutlu bir rölyef olarak işleniyor. Darbelere karşı dayanıklı, ısı yalıtımı, ses yalıtımı mevcuttur. Opsiyonel olarak yangına ve suya dayanıklı kapılarda mevcuttur. Dortek ürünleri çevre dostu malzemelerden yapılmaktadır. Geri dönüşümlüdür.

Dortek çelik kapı kilit tamiri çankaya ankara incek yıldız

 Dortek Çelik Kapı Modelleri

 • Sparta 8
 • Sparta 9 Sentry 4
 • Bı Elettra
 • Wall Security
 • Imperıum Plus’dır.

Çankaya Dortek Çelik Kapı Tamiri

Dikmen Dortek çelik kapı tamiri yapmaktadır. Dortek kapılarınız da oluşabilicek herhangi bir arızada güvenli firmamızı arayabilirsiniz. Çelik kapılarda belli başlı arızalar oluşmaktadır. Bu arızaları önlemek sizin elinizdedir. Çelik kapılara belirli aralıklarla ile bakım yapılması gereklidir. Aksi takdirde kapılarınız zamanla yıpranarak arıza yapmaktadır. Dortek çelik kapılarda anahtar kopyalama işlemini her çilingir yapmamaktadır.

 

Dortek güvenlik sistemleri çok yönlü olduğu için kartlı kopyalama yapılmaktadır ve her çilingir bu kopyalama hizmetini vermemektedir. Ancak  Ankara Dortek Çelik Kapı kasaya hasar vermeden kapı açma, göbek değişimi hizmeti sağlamaktadır. Aynı zamanda Dortek marka çelik kapınızın anahtarını kart ile kopyalamaktadır. Firmamız bir çok bölgeye servis sağlamaktadır bu bölgeler Dortek kapı tamiri çankaya, Esat Dortek çelik kapı tamiri, Gop Dortek Çelik Kapı Tamiri, Kavaklıdere Dortek Çelik Kapı Tamiri, Yıldız Dortek Çelik Kapı Tamiri yapmaktadır.

Daha fazla bilgi için firmamız ile iletişime geçiniz.

Ankara Dortek Çelik Kapı Tamiri

Ankara Dortek çelik kapı tamiri yapan firmamız profesyonel ve atik ekibiyle hizmetinizdedir.

Ankara Dortek Çelik Kapı Tamiri

Ankara’da Dortek marka kapı çilingir servisi için bizlere 7/24 ulaşabileceğiniz gibi Dortek çelik kapı tamiri Ankara’da siz değerli müşterilerimize sınırsız hizmet sunmaktadır.

Ankara Dortek Çelik Kapı Tamiri

Ankara dortek çelik kapı tamire müşterilerine kaliteli ve güvenli hizmet vermektedir. çelik kapılarda dört farklı arıza çeşidi vardır. Firmamız Bu dört arıza içinde servis sağlamaktadır çelik kapılar içi boş kapılar oldukları için kilidi muhafaza edemezler bu durumda kilit zamanla toz kapar. Zamanla kilit yavaş dönmeye başlar kilitlemeye kalktığınız zaman kapılarınızı kapılar zor kitlenir kapınız zor kapanır firmamız bu arızaları gıdermektedir.

Ankara Dortek  Kapı Kilit Tamiri Servisi

Ankara dortek çelik kapı tamiri sadece çelik kapı tamiri yapmaz aynı zamanda cam kapı tamiri ve alüminyum kapı tamiri de yapmaktadır. Firmamız birçok kilit firmasının özel yetkili servisidir bu firmalardan bazıları Kale Kilit, yale kilit, yuma kilit, masterlock, mul-t-lock,dortek kilit, dierre kapı kilitleri ve Ankara çelik kapı kilidir. Bir İtalyan mucizesi olan ve çift sarmal yapısı ile müşterilerini dierre kapı kilitlerinin bakım onarım ve montaj hizmetini sağlamaktayız.

Mul-t-lock firması ise yüksek güvenlik ürünleri üreten bir firma olmakla beraber CODE IT ve MT5 sistemlerinin çilingir servisini sağlamaktayız. Code it  anahtar derdine son veren kapılarınızı pin ile açmanızı sağlayan bir güvenlik sistemidir. Mt5 ise  çok daha yüksek güvenlik önlemleri için kullanılan bir sistemdir. Ankara dortek çelik kapı tamiri olarak firmamızda mul-t-lock ürünlerinin çilingir servisini sağlamaktayız. Yıllardan beri süregelen ve kendisine ar-ge faaliyetleri ile uzun yıllardır geliştirmekte olan Kale Kilit firmasının yetkili satış servisiyiz. Kale Kilit yayı, Kale kapı tamiri, Kale kapı çilingir hizmetlerimiz mevcuttur.

Dortek Çelik Kapı Tamiri Ankara

Ankara Kapı Tamiri olarak çelik kapılarda oluşabilecek yedi farklı arıza çeşidi vardır bu arızalar pencere kanatlarının sarkması, menteşe tamiri, ispanyolet tamiri, kol tamiri, conta değişimi, İzolasyon mastik silikon, karşılık zamak değişimidir.

Menteşe Tamiri: Kapılar ve pencereler zamanla menteşelere ağır gelmeye başlar. Bu durumda menteşeler yıpranarak kırılır.

Kol Tamiri: Genellikle kollar kolay kolay kırılmaz anca başınıza geldi ise firmamız kol tamiri yapmaktadır.

dortek çelik kapı kilit tamiri servisi en yakın dortek servis

Kilit Mekanizma Tamiri: Dortek çelik kapı tamiri ankara servisimiz Dortek ürünlerinin yetkili servisliğini yapmaktadır. 1999 yılından günümüze çıktığımız bu yolda Dorek çilingir servisi denince akıllara ilk gelen firma olmanın güveniyle sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına durmadan çalışıyoruz. Dortek Kilit montaj ve çilingir hizmetinden yararlanabilmek için bizleri aramanız yeterli. Yerinde keşif ve montajı profesyonel ellere teslim ediniz.

Kanatlarının Sarkması: kanada takılan camların kasaya fazla yük bindirmesini önlemek için ayarlamalar yapılır. Bu ayarlamalar genellikle takozlar ile yapılmaktadır. Koyulan takozlar zamanla boşluk olusturabilir.

Firmamız herhangi bir marka pvc için tamir servisi sağlamaktadır. Tek yapmanız gereken firmamız ile iletişime geçmektir. Firmamız pimapen, egepen, winsa, fıratpen gibi bir çok firmanın özel yetkili servisi olarak hizmet vermektedir.

Ankara Dortek Kilit

Dortek kilit farklı renk ve seçenekleri ile ürün yelpazesi çok geniş bir firmadır. Dortek kilit ürünlerinden bazıları çok yüksek güvenlik önlemi içindir. Bazı ürünlerinde barel ve barel ile beraber barel opsiyonu koyarak güvenliği iki katına çıkarmayı amaç edinmiştir. Aynı şekilde kilitler içinde çift kilit imkanı sunmakta olan dortek kilit güvenlik önlemleri konusunda iddalı bir firmadır.  Dortek kapı kilitlerinin arızalarını giderdiğimizden bahsetmiştik aynı zamanda dortek kapı anahtarlarını kopyalama ve yedekleme hizmeti sunmaktayız. Dortek anahtar kopyalama servisi eski usul çilingir anahtar kopyalama servisinden farklı olarak Kart ile yapılmaktadır.  Dortek kilit ürünlerinin satış ve montajı firmamızda gerçekleştirilmektedir.

Ankara Dierre Çelik Kapı Tamiri Servisi 7/24 Hizmetinizde!

Dierre kapı italyan mucidi ile birlikte kilidin çift sarmallı yapısı nedeni ile çok tercih edilmekte olan bir kilit, kapı firmasıdır. Firmamız dierre kapı kilitleri için çilingir servisi sağlamaktadır. Aynı zamanda dierre anahtar kopyalama, dierre anahtar yedekleme, dierre kilit tamiri, dierre kapı tamiri, dierre kapı yayı tamiri gibi hizmetlerimizde mevcuttur. Dierre firmasının özel yetkili servisi olarak dierre ürünleri aşağıdaki gibidir;

 • Emniyetli Kapılar, Çelik Kapılar için Kaplamalar, Harici Kapı ve Pencereler, Gizli kilit sistemleri için alt çerçeveler

Ankara Dierre Kapı Kilit Servisi Ankara

Firmamız da Dierre Kilit  çilingir hizmeti de sağlanmaktadır. Kasanız hangi marka olursa olsun firmamız kasalarınız için çilingir servisi sağlamaktadır. Kasa tamiri ve kasa çilingir servisi için bizi arayınız.

Ankara Çilingir sadece kapı tamiri servisi değildir aynı zamanda kapı açma,göbek değişimi, kapı kilit tamiri, slot  kolay anahtar, oto çilingir, kasa açma, özel kilit servisi gibi pek çok hizmet sunmaktadır. Oto çilingir olarak her marka araç için çilingir servisimiz vardır. Firmamızda immobilizer sistem anahtar kopyalama,yedekleme hizmeti mevcuttur. İmmobilizer sistem araçlarda bulunan bir güvenlik sistemidir. Bu sistem iki ana parçadan oluşur bu parçalardan biri kaput altında bir diğeri ise anahtardadır. Anahtarda olan çip çok hassas bir yapıya sahiptir. Bu sebeple anahtar yüksekten düşme gibi herhangi bir darbe aldığı zaman bozulabilir anahtar bozulduğu zaman aracınızı çalıştırmanız mümkün değildir. Firmamız immobilizer sistemli anahtarları yedeklemektedir. Aynı zamanda eskiyen kumandalarınızı da yedekleme hizmeti sağlamaktadır. kumanda kopyalama hizmetinde kumandanızı kopyaladıktan sonra eski kumandanızın hafızasını silerek size geri teslim etmekteyiz. Firmamız 7/24 oto çilingir hizmeti sunmaktadır.

Ankara Dortek Çelik Kapı Tamiri

Ankara Dortek Çelik Kapı Tamiri Firmamızda akıllı kilit sistemleri için bakım, onarım ve montaj servisi bulunmaktadır. Akıllı kilitleri silindirli tüm kapılara uygulayabilmekteyiz. Kurulumu temiz bir sistem olup anahtar derdine son veren bir sistemdir. Akıllı kilit sistemi ile birlikte pro kilit sistemi kurulumu yapmaktayız. Pro kilit bir güvenlik sistemi değildir bir güvenlik önlemidir. Bu sistem iki parçadan oluşmaktadır. Birinci parça pro kilit ikinci parça ise barel koruyucudur. Daha fazla bilgi almak için firmamız ile iletişime geçiniz.

Dortek Çelik Kapı Tamiri & Yetkili Servisi olarak aşağıdaki bölgelerde bölgesel servis hizmeti sunmaktayız: